دیموندلب

invest in yourself

پروژه دیموندلب حاصل تجربه ۵ سال فعالیت شتابدهنده دیموند در اکوسیستم کارآفرینی ایران، تعامل با بیش از ٣۵٠٠ استارتاپ و ایده پرداز و کمک به رشد بیش از ٣۶٠ استارتاپ در شهرهای تهران، اصفهان، بوشهر، تبریز و شیراز است.

در دیموندلب، مجموعه کاملی از هرآنچه یک کسب و کار استارتاپی برای آغاز راه نیاز خواهد داشت آموزش داده خواهد شد. این آموزش‌ها هدفمند و در راستای پروژه‌های استارتاپی تعریف شده از سوی تیم سرمایه گذاران شتابدهنده دیموند و یا شرکت های همکار خواهد بود.

چرا دیموندلب؟

بیاید با هم رو راست باشیم، دانشگاه مهارتهای اولیه رو در اختیار ما قرار میده ولی نه لزوما همه اونچیزی که ما نیاز داریم در ادامه راه و در مسیر پر رمز و راز پیدا کردن شغل مناسب بدونیم… شما در دومین بوت کمپ دیموند لب فرصت تکمیل دانش و تجربه عملی رو خواهید داشت… جایی که حرفه ‌ای های هر کدوم از مهارت‌های برنامه نویسی، UI/UX و دیجیتال مارکتینگ رو از سراسر کشور ملاقات میکنید، با هم کار و البته رشد میکنید!

همکاران و حامیان

اعتماد و همکاری شرکت‌های بزرگ، یکی از مهمترین افتخارات ما در حوزه آموزش‌های کارآفرینی و پرورش استعدادهای این مرز و بوم است.

بوت کمپ شامل چه مهارت‌هایی است؟

دوره دوم بوت کمپ آموزشی دیموندلب علاوه بر آموزش مهارت‌های محیط کار، شامل سه مهارت اصلی مورد نیاز کسب و کارهای حوزه IT خواهد بود:

برای مشاهده برنامه زمانی دوره بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

اگه تا حدی با مفاهیم بازاریابی بر بستر دیجیتال آشنایی داری، در زمینه بازاریابی محتوا تجربیاتی داری و یا اطلاعاتی در مورد سئو و انواع آن کسب کردی، شانس خودتو برای شرکت توی 6 هفته جادویی این دوره امتحان کن. توی این دوره پروژه‌های واقعی از سمت شرکت‌های همکار شتابدهنده دیموند تعریف میشه و شما در کنار تکمیل دانش تئوری خودت، بر روی این پروژه‌های عملی با نظارت برترین‌های این حوزه کار می‌کنی تا تجربه مناسبی هم از فعالیت عملی و واقعی و پیاده سازی دانسته هات کسب کنی…

برای مشاهده برنامه زمانی دوره بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

شمایی که به طراحی رابط کاربری علاقه داری…وقتایی که حوصله ات سر میره میشینی پای XD و برای خودت طراحی می‌کنی…یا اینکه ظاهر اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌هایی که سر میزنی ذهنت رو درگیر میکنه و دوست داری بتونی یه روزی توی این زمینه ایده‌هات روی بهترین وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها پیاده بشند… الان نوبت توه… 6 هفته فرصت آموزش و تکمیل دانسته‌هات رو خواهی داشت؛ با طراح‌ها، مدیر محصول‌ها و آدم حسابی‌های این حوزه ارتباط میگیری و کلی فرصت جدید برای خودت خلق خواهی کرد. مهمتر از همه اینکه از اول روی یک پروژه واقعی کار میکنی و فرصت داری تا با ارائه خودت و کیفیت کارت به بهترین شکل، یه فرصت شغلی مناسب توی شرکت‌هایی که پروژه‌های دوره رو طرح کردند پیدا کنی…

برای مشاهده برنامه زمانی دوره بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

اگه تاحالا تجربه برنامه نویسی رو داشتی و عاشق دنیای پرهیجان کد و الگوریتم های اون هستی اما نمی‌دونی چه جوری وارد بازار کار بشی؟! شرکت توی این دوره می‌تونه بهترین انتخابت باشه…

ویژگی که این دوره رو منحصربه فرد میکنه کار بر روی پروژه واقعی شرکت های همکار ماست.

چطور ثبت نام کنیم؟

کافیه با یکی از مهارتهای 3 گانه دوره دوم دیموندلب آشنایی داشته باشید، اونوقت میتونید به رایگان در این دوره آموزشی ثبت نام کنید، آزمون بدید و در صورت کسب نمره قابل قبول به رایگان در اون دوره شرکت کنید و بعد از اینکه دوره رو با موفقیت گذروندین برای استخدام به شرکت‌های همکارمون معرفی بشین…

منتورها و اساتید این دوره

افتخار ما، همکاری با برترین‌های کشور در زمینه آموزش‌های استارتاپی و مهارت‌های تخصصی است. همه مدرسان و منتورهای دیموندلب، در کنار دانش تئوری، تجربه راه اندازی و یا همکاری با شرکت‌های بزرگ و فعال کشور را دارند.

رایگان ثبت نام کنید

دریافت مشاوره رایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا مشخصات خود را وارد نمایید:

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved