سوالات متداول

خدمات و امکانات دیموند


خدمات دیموند

شتابدهنده دیموند برای استارتاپ هایی که تیم کامل و محصول اولیه آماده دارند، شرایط رشد و توسعه را فراهم می آورد. فضای کار اشتراکی، مشاوره و منتورشیپ، دوره های آموزشی و سرمایه اولیه، از خدماتی است که دیموند به استارتاپ ها ارائه می کند و در کنار این خدمات، امکان استفاده از شبکه ارتباطی دیموند با سایر بنگاه های اقتصادی از جمله سرمایه گذاران یا فعالان صنعت نیز وجود خواهد داشت.


چرا دیموند؟

در شتابدهنده دیموند، شما علاوه بر استفاده از خدمات فضای کار اشتراکی، شبکه گسترده منتورینگ تخصصی و مشاوره، دوره های آموزشی و خدمات مالی و حقوقی، امکان ارتباط با فعالان صنایع مختلف، شرکت های بزرگ، سرمایه گذاران فرشته و شرکت های سرمایه گذاری را خواهید داشت. همکاران دیموند، خدمات خود را به طور ویژه ای به استارتاپ های کمپ ارائه می کنند.

 

رویدادها


رویداد DMOND Reverse Pitches

هدف اصلی برگزاری این رویداد طرح چالش‎ها و مشکلات شرکت‌ها، موسسات، صنایع فعال و همچنین شرکت‎های همکار شتابدهنده دیموند به تعداد زیادی از کارآفرینان، گروه‏ های استارتاپی و …. و تشویق آنها برای ارائه راه‎حل‎های خلاقانه برای مشکلات و چالش‎های آنها می‏باشد.


رویداد Dmond Meetup

هدف از رویداد (DMOND MEETUP)  آگاهی از فعالیت‌های شرکت‌های فعال در حوزه‎های مختلف، به اشتراک‌گذاری ایده‌های خلاقانه، آشنایی با بازیگران صنعت و شنیدن ایده‌های نو در قالب یک دورهمی صمیمی و غیررسمی است به طوری که بستری برای یک ارتباط سازنده و بلندمدت مابین افراد شرکت‌کننده فراهم گردد. در این دورهمی ما به دنبال تطبیق و اتصال افراد و کسب و کارهای مطرح در این حوزه و به‎طور خلاصه شبکه ‏سازی خواهیم بود.


رویداد EXPO چیست؟

این رویداد جمع بندی فعالیت های سالانه شتابدهنده دیموند است. در این رویداد استارتاپ های کمپ شتابدهی دیموند و استارتاپ های منتخب رویدادهای سال، در یک ارائه آسانسوری کسب و کار خود را برای سرمایه‌گذاران، شرکت ها و فعالان موثر اکوسیستم کارآفرینی معرفی می نمایند. هدف اصلی برگزاری این رویداد برقراری ارتباط میان استارتاپ ها و سایر فعالین اکوسیستم است.


رویداد Dmond Pitches

هدف اصلی این رویداد، ارتباط استارتاپ‎ها با سرمایه‌گذاران و معرفی کسب و کار خود، شبیه‌سازی نحوه ارائه کسب و کار به سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ و محلی برای گسترش شبکه ارتباطی بین فعالان یک حوزه خاص است. در این رویداد، تیم‌های استارتاپی، ایده و محصول خود را ارائه می‌کنند و توسط داوران (منتورها، سرمایه گذاران، کارآفرینان و …) به صورت حرفه‌ای داوری می‌شوند.

سرمایه گذاری


معیارهای اصلی سرمایه گذاری

معیارهای اصلی ما این ها هستند:
تیم: ما انتظار داریم کارآفرینان کاملاً متعهد، دارای تیم کامل (متشکل از نیروی فنی، برنامه نویسی، مدیریت کسب و کار و بازاریابی) و دارای بینش و درک تکنیکی و کسب و کار باشند. تخصص آنها در صنعت حوزه خودشان نیز از معیارهای اولیه است. در نهایت ما تیم هایی که به خوبی با هم کار کرده اند را ارزش گذاری می کنیم.
بازار: اندازه مناسب و با سرعت رشد بالا برای زمینه فعالیت و ارائه خدمات یک تیم، مورد قبول است. به طور مثال، بازار محدود به یک منطقه کوچک در یک شهر ممکن است فرصت رشد کمی داشته باشد.
محصول: ما روی تیم هایی که نرم افزارهای خلاقانه با پلتفرم وبسایت یا اپلیکیشن موبایل داشته باشند، سرمایه گذاری می کنیم. تکنولوژی باید ابزاری برای ایجاد ارزش از طریق حل یک مشکل با راه حلی کارآمدتر و جدیدتر از راه حل های موجود باشد.

– مقیاس پذیری: کسب و کار باید پتانسیل خدمت رسانی به تعداد زیادی از کاربران، بدون افزایش چشمگیر در هزینه ها را داشته باشد.

شرایط ثبت نام، ورود و خروج از کمپ


مراحل پیش شتابدهی و شتابدهی

پس از پذیرش اولیه در کمپ پیش شتابدهی، طی یک دوره 3 ماهه، تیم یه طور رایگان از فضای کار اشتراکی و خدمات مشاوره، منتورشیپ و آموزش دیموند استفاده می کنند. در این مدت، برنامه مالی و طرح کسب و کار تیم تحت نظر مربیان و مسئولین دیموند تکمیل خواهد شد و با در نظر گرفتن نحوه همکاری تیم، در کنار آنالیز کسب و کار، برای سرمایه گذاری بذری تصمیم گیری می شود.

در صورتی که تیم برای ورود به دوره شتابدهی پذیرفته شود، سرمایه اولیه دریافت کرده و برای 6 ماه از خدمات این کمپ بهره مند خواهد شد تا برای جذب سرمایه های مراحل بعد آماده شود.


شرایط ورود به کمپ پیش شتابدهی دیموند

استارتاپ هایی که در حوزه های مختلف نرم افزاری، دارای تیم کامل (متشکل از نیروی فنی، مدیریت کسب و کار و بازاریابی) و محصول اولیه آماده باشند، می توانند در وبسایت دیموند برای درخواست شتابدهی ثبت نام کنند و پس از مصاحبه، وارد دوره 3 ماهه پیش شتابدهی شوند.


آیا نیاز به ارسال مدل کسب و کار هست؟

هدف دیموند کمک به شکل دادن کسب و کار شما و یافتن بازار هدف مناسب است. در نتیجه فرستادن مدل کسب و کار شما قبل از طی این مسیر، ضرورتی ندارد. حتی اگر شما معامله و درآمد دارید، ممکن است کسب و کار و تولیداتتان عوض شود. به جای ارسال مدل، فرم پذیرش سایت را به طور کامل پر کنید.

سوال دیگری دارید؟

هر سوال دیگری دارید میتوانید خیلی سریع از ما بپرسید...

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved