سوالات متداول

استارتاپ ها


آیا نیاز به ارسال مدل کسب و کار هست؟

هدف دیموند کمک به شکل دادن کسب و کار شما و یافتن بازار هدف مناسب است. در نتیجه فرستادن مدل کسب و کار شما قبل از طی این مسیر، ضرورتی ندارد. حتی اگر شما معامله و درآمد دارید، ممکن است کسب و کار و تولیداتتان عوض شود. به جای ارسال مدل، فرم پذیرش سایت را به طور کامل پر کنید.

ثبت نام، چرا و چگونه؟


چرا دیموند؟

دیموند اولین شتابدهنده ایرانی است که موقعیت فوق العاده ای برای کار کردن با یک شبکه موفق از سرمایه گذاران و مربیان را تحت حمایت و پشتیبانی یک شبکه بزرگتر ارائه می دهد.


دیموند کجاست؟

شعبه اصلی دیموند در تهران، خیابان امیرآباد شمالی، پردیس فنی دانشگاه تهران است.

رویداد ها


رویداد DMOND Reverse Pitches

هدف اصلی برگزاری این رویداد طرح چالش‎ها و مشکلات شرکت‌ها، موسسات، صنایع فعال و همچنین شرکت‎های همکار شتابدهنده دیموند به تعداد زیادی از کارآفرینان، گروه‏ های استارتاپی و …. و تشویق آنها برای ارائه راه‎حل‎های خلاقانه برای مشکلات و چالش‎های آنها می‏باشد.


رویداد Dmond Meetup

هدف از رویداد (DMOND MEETUP)  آگاهی از فعالیت‌های شرکت‌های فعال در حوزه‎های مختلف، به اشتراک‌گذاری ایده‌های خلاقانه، آشنایی با بازیگران صنعت و شنیدن ایده‌های نو در قالب یک دورهمی صمیمی و غیررسمی است به طوری که بستری برای یک ارتباط سازنده و بلندمدت مابین افراد شرکت‌کننده فراهم گردد. در این دورهمی ما به دنبال تطبیق و اتصال افراد و کسب و کارهای مطرح در این حوزه و به‎طور خلاصه شبکه ‏سازی خواهیم بود.


رویداد EXPO چیست؟

این رویداد جمع بندی فعالیت های سالانه شتابدهنده دیموند است. در این رویداد استارتاپ های کمپ شتابدهی دیموند و استارتاپ های منتخب رویدادهای سال، در یک ارائه آسانسوری کسب و کار خود را برای سرمایه‌گذاران، شرکت ها و فعالان موثر اکوسیستم کارآفرینی معرفی می نمایند. هدف اصلی برگزاری این رویداد برقراری ارتباط میان استارتاپ ها و سایر فعالین اکوسیستم است.


رویداد Dmond Pitches

هدف اصلی این رویداد، ارتباط استارتاپ‎ها با سرمایه‌گذاران و معرفی کسب و کار خود، شبیه‌سازی نحوه ارائه کسب و کار به سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ و محلی برای گسترش شبکه ارتباطی بین فعالان یک حوزه خاص است. در این رویداد، تیم‌های استارتاپی، ایده و محصول خود را ارائه می‌کنند و توسط داوران (منتورها، سرمایه گذاران، کارآفرینان و …) به صورت حرفه‌ای داوری می‌شوند.

سرمایه گذاری


معیار شما برای سرمایه گذاری چیست؟

معیارهای اصلی ما این ها هستند:
تیم: ما انتظار داریم کارآفرینان کاملاً متعهد، دارای تیم کامل و دارای بینش و درک تکنیکی و کسب و کار باشند. تخصص دامنه آنها در صنعت حوزه خودشان نیز از معیارهای اولیه است. در نهایت ما تیم هایی که در گذشته به خوبی با هم کار کرده اند را ارزش گذاری می کنیم.
بازار: بازارهای بین المللی، اندازه مناسب و با سرعت رشد بالا برای زمینه فعالیت و ارائه خدمات یک تیم، مورد قبول است. اگر کمتر از حد کافی باشد، به طور کارآمد به سرمایه گذاران و کارآفرینان خدمت رسانی نخواهد کرد.
محصول: ما روی تیم هایی که نرم افزارهای خلاقانه با پلتفرم وبسایت یا موبایل داشته باشند، سرمایه گذاری می کنیم. تکنولوژی باید ابزاری برای ایجاد ارزش از طریق حل یک مشکل با راه حلی کارآمدتر و جدیدتر از راه حل های موجود باشد.

سوال دیگری دارید؟

هر سوال دیگری دارید میتوانید خیلی سریع از ما بپرسید...

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved