گزارش نهمین دوره از رویداد DMOND Pitches با موضوع مد و فشن

گزارش نهمین دوره از رویداد DMOND Pitches با موضوع مد و فشن
نویسنده: مدیر سایت ۳۰ دی ۱۳۹۶

گزارش کامل نهمین رویداد DMOND Pitches

با محوریت موضوع مد و فشن

 

در روز چهارشنبه مورخ 27 دی ماه 96، نهمین دوره از رویدادهای DMOND Pitches با محوریت موضوع مد و فشن در شتابدهنده دیموند برگزار شد. طبق روند

همیشگی، رویداد با توضیحات کوتاهی مبتنی بر نحوه برگزاری رویداد، معرفی پنل داوری شامل سرمایه گذار، منتور و فعالان حوزه مربوطه و معرفی شرکت های سرمایه گذاری حاضر در رویداد آغاز شد و هدف اصلی برگزاری رویداد، علاوه بر گسترش شبکه ارتباطی بین استارتاپ ها و فعالان این حوزه، تمرکز بر ارتباط بین سرمایه گذاران و استارتاپ ها بیان شد.

داوران این دوره از رویداد: خانم شهرزاد اسفرجانی- مشاور و راهبر در حوزه توسعه برندینگ، خانم رزا مهرابی- مدیر توسعه استراتژی کسب و کار شرکت سرمایه گذاری شناسا، آقای امید امین- مدیرعامل و موسس مجموعه تاینی بیبی و آقای فواد سعیدی نیک- مدیرعامل و موسس مجموعه تگ موند بودند.

 

 

پس از این توضیح کوتاه، آقای حدایقی، مدیر توسعه کسب و کار سامانه تامین مالی جمعی کارن کراد، در راستای معرفی این سامانه ارائه ای داشتند. پس از این ارائه، معرفی استارتاپ ها شروع شد.        www.karencrowd.com

برندکده: اطلاعاتی که راجع به دنیای مد و پوشاک وجود دارد، به صورت دسته بندی شده در برندکده گردآوری

شده است، در این سامانه شما می توانید از آخرین اخبار هر برند و اخبار صنعت مد و پوشاک مطلع شوید. به گونه ای، می توان برندکده را یک شبکه اجتماعی که پلی است میان دنیای مد و طرفداران آن، معرفی کرد.

ژوک: با ارائه البسه، کیف و کفش با قیمت های پایین تر از بازار خرده فروشی و نزدیک به قیمت های عمده فروشی با استفاده از صرفه مقیاس، محصول با کیفیت را با قیمت ارزان عرضه می کند.

کمدا: این استارتاپ با اشتراک گذاری لباس های اضافی کمد افراد و خرید و فروش آن ها، سعی در کاهش مصرف گرایی و جلوگیری از اسراف دارد. همچنین کمدا با بازگرداندن پوشاک اضافه به چرخه مصرف، سعی در حمایت از محیط زیست دارد.

مدوپیا: یک موتور جستجوگر لباس و یک پلتفرم تبلیغاتی مد و لباس است. پلتفرمی که امکان مشاهده و جستجوی کالای مورد نظر را، از بزرگترین پایگاه اطلاعاتی مد و پوشاک در ایران فراهم آورده است. همچنین در بخش مجله مد و لباس، محتوای خبری و آموزشی در اختیار خوانندگان قرار می گیرد.

آرانایس: یک پلتفرم آنلاین برای رزرو آرایشگاه است و با مشخص کردن آدرس و محله مورد نظر خودتان، می توانید لیست آرایشگاه های نزدیک را روی نقشه مشاهده کنید.

کادرو: در کادرو می توانید برای هر رویداد و مناسبتی، درخواست یک عکاس مجرب در همان حیطه تخصصی درخواست دهید. در این پلتفرم، اطلاعات تیم عکاسی به همراه تخصص و تجهیزات آن ها در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

با پایان ارائه آخرین استارتاپ، بخش اول رویداد به اتمام رسید و 15 دقیقه به پذیرایی و شبکه سازی بین افراد اختصاص یافت. در این مدت، داوران فرایند امتیازدهی را انجام داده و نفرات اول تا سوم مشخص شدند.

 

تیم اول: کمدا

تیم دوم: کادرو

تیم سوم: آرانایس

 

 

 

پس از ثبت عکس یادگاری با شرکت کنندگان رویداد، این دوره از DMOND Pitches نیز به اتمام رسید. شتابدهنده دیموند به عنوان نماینده اکوسیستم استارتاپی، از حضور همه مهمانان گرانقدر اعم از استارتاپ ها، داوران، منتورها، سرمایه گذاران و علاقمندان این حوزه و همچنین از خبرگزاری آنا برای پوشش خبری این رویداد تشکر می کند.

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved