گزارش هشتمین دوره از رویداد DMOND Pitches

گزارش هشتمین دوره از رویداد DMOND Pitches
نویسنده: مدیر سایت ۱۰ دی ۱۳۹۶

 

گزارش کامل هشتمین رویداد DMOND Pitches

با محوریت موضوع خدمات

 

⁣در روز چهارشنبه مورخ ۶ دی ماه ۹۶، هشتمین دوره از رویدادهای DMOND Pitches با محوریت موضوع خدمات در شتابدهنده دیموند برگزار شد. طبق روند همیشگی، رویداد با توضیحات کوتاهی مبتنی بر نحوه برگزاری، معرفی پنل داوری و معرفی شرکت های سرمایه گذاری حاضر در رویداد آغاز و هدف  اصلی برگزاری DMOND Pitches تمرکز بر ارتباط بین سرمایه گذاران و استارتاپ ها بیان شد. همچنین در این دوره از رویداد ما میزبان آقای رحیم عمیدحضور، از بنیان گذاران پلاگ اند پلی در سیلیکون ولی نیز بودیم.

 

پس از این توضیح کوتاه، آقای حدایقی مدیر توسعه کسب و کار سامانه تامین مالی جمعی کارن کراد در راستای معرفی این سامانه ارائه ای داشتند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سامانه، به این لینک مراجعه کنید.

پس از این ارائه، معرفی استارتاپ ها شروع شد.

 

اوتکس (OTEX) : یک بستر کارشناسی خودرو است که برای خرید و فروش خودروی کارکرده، قیمت گذاری خودرو و کارشناسی فنی و بدنه خودرو به کاربران خود مشاوره ارائه می کند و حتی خرید و فروش نیز از طریق این سامانه انجام می پذیرد.

آچاره (ACHAREH) : این سامانه از طریق اپلیکیشن و وبسایت، خدماتی نظیر نظافت منزل، تعمیرات منزل، بازسازی منزل، خدمات خودرو، جا به جایی اثاث و خدمات زیبایی بانوان را ارائه می دهد. به این صورت که پس از ثبت درخواست، آچاره مشتریان را به متخصصین ماهر و با تجربه متصل می کند تا کار انجام شود.

کاریشه (KARISHE) : کاریشه با حذف واسطه‌ها و در نظر گرفتن گروه‌های کاری متنوع٬ محیطی مناسب برای کسب و کار فراهم ساخته است. در کاریشه فریلنسر ها می توانند مهارت های خود را از تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات٬ تایپ و ترجمه و تولید محتوا تا ساختمان و بسیاری گروه‌های کاری دیگر ارائه کنند.

عروس برون (AROOSBARUN) : در سامانه عروس برون می توانید از طریق مشاوره، برای مجلس عروسی خود از خدمات آرایشگاهی تا گل و سالن را در دسترس داشته باشید. این استارتاپ متناسب با محل زندگی شما و بودجه و سلیقه تان، لیست گزینه هایی که مناسب شماست را در اختیارتان قرار می دهد.

اسیست (ASSIST) : یک سامانه مدیریت شرکت های خدماتی است که بر حسب نیاز مشتری، آنها را به شرکت های خدماتی معتبر وصل می کند. نظافت، آشپزی، پرستاری و پذیرایی از خدمات این استارتاپ است.

 

 

در این قسمت ارائه استارتاپ ها به پایان رسید و استراحت 15 دقیقه ای آغاز شد. در این حین داوران امتیازات خود را به استارتاپ ها دادند و نفرات اول تا سوم مشخص گردید. همچنین شبکه سازی بین استارتاپ ها و سرمایه گذاران نیز در راستای اهداف برگزاری رویداد، به بهترین نحو انجام شد و فرصت خوبی برای معرفی ایده ها، جلب نظر سرمایه گذاران و ارتباط بین افراد ایجاد شد. پس از پایان وقت استراحت و پذیرایی، نفرات اول تا سوم به ترتیب: آچاره، عروس برون و کاریشه معرفی شدند و یادبود آن ها توسط آقای عمیدحضور اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به رسم همیشگی رویداد، عکس یادگاری در کنار دیوار دیموند ثبت شد و این رویداد نیز به پایان رسید.

شتابدهنده دیموند به عنوان نماینده اکوسیستم استارتاپی، از حضور همه مهمانان گرانقدر اعم از استارتاپ ها، داوران، منتورها، سرمایه گذاران و علاقمندان این حوزه تشکر می کند.

 

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved