نخستین دورهمی بانوان فعال در حوزه کسب و کار

نخستین دورهمی بانوان فعال در حوزه کسب و کار
نویسنده: مدیر سایت ۱۱ تیر ۱۳۹۸

دورهمی آرتمیس، نخستین دورهمی بانوان فعال در حوزه کسب و کار است و مراسم افتتاحیه این رویداد، در تاریخ 6 تیر در محل شرکت وبسیما، برگزار شد.

هدف از برگزاری این دورهمی، شناخت چالش های بانوان در این حوزه، انتقال تجربه، شبکه سازی و افزایش اعتماد به نفس بانوانی است که علی رغم داشتن اطلاعات و تجربیات ارزشمند در این حوزه، مهارت های ارتباطی قوی نداشته اند و می توانند پتانسیل های رشد بیشتری خلق کنند.

در ابتدای رویداد، شادی پناهی مدیر روابط عمومی از دغدغه ها، اهداف اصلی و رویکرد آرتمیس برای شرکت کنندگان صحبت کرد. در ادامه اعلام شد که برای مشارکت در برگزاری این رویداد، بانوان شرکت کننده در طراحی لوگو، پیدا کردن مکان مناسبی برای برگزاری رویداد، معرفی میهمانان، پذیرایی و معرفی اسپانسر، با برگزارکنندگان این رویداد همکاری کنند.

دورهمی بانوان فعال در حوزه کسب و کار، میزبان سخنرانی کوتاه 7 بانوی فعال در حوزه کسب و کار و کارآفرین بود که در ادامه بخش کوچکی از آن را می خوانید.

مونا دژبان

 بنیان گذار استارتاپ واژه بان، در ابتدا از رزومه شغلی خود و سختی ها و لذت های مسیر خود برای کارآفرین شدن صحبت کرد و در ادامه ارائه خود را در مورد تخصص گرایی ادامه داد و به سوال چرا باید متخصص شویم جواب های مفصلی داد.

رویا کیان بخت

هم بنیان گذار ویترین نت، در مورد حضور بانوان و باورهای غلط مردم در جامعه صحبت کرد. در ادامه گفت بانوی موفق کسی است که دارای انگیزه است، خوشحال است و با عشق کار می کند، درس می خواند و شجاعانه در فضای کسب و کار گام برمی دارد.

زهرا راسار

مشاور کسب و کار با 10 سال سابقه فعالیت در این حوزه و حضور در استارتاپ های مختلف، به مشکلات کمتر دیده شده بانوان در محیط های کاری اشاره کرد.

ناضره بابایی

یک پزشک اپتومتریست است که برای توسعه کسب و کار خود به همراه همسرش، از فضای مجازی و ایجاد صفحه کاری در اینستاگرام استفاده کرده است. این بانوی موفق کارآفرینی را ملزم به از دست دادن شغل اداری خود نمی داند چرا که معتقد است همه چیز از یک ایده آغاز می شود.

هستی بیکایی

مدیر روابط عمومی شتابدهنده دیموند در مورد تاریخچه فرهنگی حضور بانوان در جامعه صحبت کرد و از زمان پیش از تمدن تا کنون، علل حضور کمرنگ بانوان را بررسی کرد و به چالشی که خود در این شتابدهنده شاهد آن بود، مبنی بر حضور بسیار اندک بانوان در رویدادها و حتی شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

ساناز فکری زاده

آخرین سخنران داستان موفقیت، کار آفرینی است که بعد از فارغ التحصیلی از هنرش استفاده کرد و کسب و کار اینترنتی خود را در حوزه جواهرات دست ساز راه اندازی کرد.

پس از پایان سخنرانی ها، زمانی برای پذیرایی و شبکه سازی اختصاص یافت و با توجه به معرفی تمام شرکت کنندگان در ابتدای رویداد، افراد به راحتی با همکاران بالقوه خود ارتباط گرفتند و شبکه سازی مفیدی انجام شد.

مصاحبه تصویری نیز از شرکت کنندگان ضبط شد که می توانید به همراه گزارش کامل تر رویداد و آلبوم تصاویر، در وبسایت این دورهمی به آدرس artmiss.club مطالعه کنید.

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved