رویداد DMOND Pitches در حوزه B2B با همکاری دیجیکالانکست

گزارش رویداد DMOND Pitches در حوزه B2B با همکاری دیجیکالانکست
نویسنده: مدیر سایت ۲۹ دی ۱۳۹۷

آخرین رویداد DMOND Pitches در سال 97، با همکاری دیجیکالا نکست در حوزه استارتاپ های میان شرکتی B2B برگزار شد.

در این رویداد، میزبان آقای صالحی، مدیرعامل دیجیکالانکست، آقای رحمانی، مدیر نوآوری دیجیکالا، شرکت های سرمایه گذاری اسمارت آپ، کارایا، بانیان، ادونچرز، ایرانسل، سرمایه گذاری بهشهر و سرمایه گذاران فرشته بودیم.

داوران این رویداد، آقایان: روح الله رحمانی/مدیر نوآوری دیجیکالا، مرتضی دانش/مدیرعامل مرکز نوآوری طرفه نگار، حمیدرضا سعادتی/مدیر پرفورمنس مارکتینگ دیجیکالا و سیدمهدی سادات رسول/مدیر صندوق سرمایه گذاری شریف بودند که با پرسش و پاسخ های ارزشمند خود، استارتاپ ها را داوری کردند.

 

در ابتدای رویداد پس از روند همیشگی پخش تیزر معرفی دیموند و خوشامدگویی به مهمانان، آقای رحمانی سخنرانی کوتاهی در مورد نوآوری در استارتاپ ها و روش های جدید رشد و Scale up کردن صحبت کردند که باید از ابزارهایی مانند هوش مصنوعی، بلاک چین، بیگ دیتا و تبلیغات به عنوان خدمت استفاده شود. در نهایت ابزارهای بازاریابی در استارتاپ های B2B را معرفی کردند و از مدیریت زمان صحبت کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پس از سخنرانی ایشان، داوران خود را و سوابق خود را معرفی کردند و ارائه تیم ها آغاز شد.

استارتاپ بهسا: یک نرم افزار مدیریت فرایند و یکپارچه سازی فرایند است که ابزارهای تکمیلی حسابداری، انبارداری، لجستیک، زنجیره تامین، خرید و فروش و اتصال به درگاه پرداخت را به صورت بومی و ایرانی انجام می دهد.

استارتاپ پیتام: ارائه خدمات وفادارسازی مشتری از جمله مرکز تماس و پاسخ به تماس های ورودی، چت آنلاین، بازاریابی تلفنی و تماس خروجی را انجام می دهد.

استارتاپ ویدی وود: این استارتاپ یک سایت موشن ساز راه اندازی کرده است که هر شخص بدون داشتن مهارت خاصی می تواند از طریق آن ویدیوهای موشن گرافیک مورد نظر خود را بسازد.

استارتاپ جادوبی: جادوبی نرم افزار تحت وبی است که همه نوع داده ای که در شرکت شما تولید می شود را در یک داشبورد یکپارچه به نمودار های معنا دار تبدیل می کند تا ساده تر تصمیم بگیرید.

استارتاپ آدیلار: این تیم در ابتدا با نام جاب یار یکی از وبسایت های کاریابی را راه اندازی کردند اما پس از تغییراتی در بیزنس مدل خود، به آدیلار تبدیل شده و فرایندهای مرتب و مرتبط سازی رزومه های ارسالی و سایر خدمات مربوط به استخدام را انجام می دهند.

استارتاپ آیوا: روباتی برای چت آنلاین طراحی کرده اند که بدون نیاز به حضور شخص در سیستم، به سوالات با ضریب اطمینان مشخصی پاسخ می دهد.

استارتاپ یوتاب: یک شرکت مجازی ساز است که فضای ابری در اختیار مشتریان قرار میدهد تا بتوانند به راحتی آن را مدیریت کنند.

پس از پایان ارائه ها، 15 دقیقه زمان پذیرایی و شبکه سازی در اختیار مهمانان قرار گرفت که در این زمان، با داوران، سرمایه گذاران، شرکت ها و سایر استارتاپ ها به صحبت و شبکه سازی پرداختند. داوران نیز بر اساس چک لیست مشخصی به تیم ها امتیاز دادند و نفرات اول تا سوم به شرح زیر اعلام شد:

 

 

تیم اول: پیتام

تیم دوم: ویدی وود

تیم سوم: آدیلار

 

هدایای نقدی از شرکت دیجیکالا به منتخبین اهدا شد و بدین ترتیب آخرین و هفدهمین دوره از رویداد DMOND Pitches به پایان رسید. در پایان امسال، گزارشی از موفقیت ها و همکاری هایی که در طول سال از طریق این رویداد شکل گرفت، ارائه خواهد شد. امیدواریم در سال آینده نیز بتوانیم با همکاری تمام شما عزیزان، رویدادهای مفید برای کارآفرینان جوان کشور برگزار کنیم.

 

 

 

 

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved