سرمایه‌گذاری مدیریت ثروت ستارگان در کارن‌کراد

کارن کراد
نویسنده: Mostafa Esmaeili ۰۸ دی ۱۳۹۸

جذب سرمایه در جهت رشد و توسعه استارتاپ‌ها همیشه مورد توجه شتابدهنده‌ دیموند بوده‌است و با توجه به برنامه‌های توسعه فعالیت سامانه تأمین مالی و سرمایه گذاری کارن‌کراد (استارتاپ تامین مالی جمعی) و مذاکراتی که میان کارن‌کراد و شرکت مدیریت ثروت ستارگان شکل گرفت، منجر به سرمایه‌گذاری مدیریت ثروت ستارگان در کارن‌کراد گردید.

با سرمایه‌گذاری مدیریت ثروت ستارگان در کارن‌کراد، کارن‌کراد که پس از آسان‌بورس، قسطا، رده، وامچی و شناسه به جمع پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان اضافه شده، نهمین استارتاپ فینتکی است که در سال 1398 موفق به جذب سرمایه از مدیریت ثروت ستارگان شده است و چهاردهمین عضو در پورتفوی مدیریت ثروت ستارگان محسوب می شود.

کارن‌کراد به عنوان اولین کارگزار رسمی تأمین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با شناسایی و ارزیابی کسب‌و‌کارها، استارتاپ ها، برگزاری رویدادها، کافه‌سرمایه و شبکه‌سازی با کارآفرینان و سرمایه‌گذاران، به تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های حوزه‌های مختلف کمک می‌کند. کارن‌کراد تا امروز موفق به ارائه خدمت به 2744 کارآفرین، 907 استارتاپ و 926 سرمایه گذار عضو شده است. در نتیجه‌ی این فعالیت‌ها کارن کراد موفق به انجام 67 سرمایه گذاری به حجم 300 میلیارد ریال شده است. همچنین با دریافت مجوزهای مربوطه به زودی و برای اولین بار در ایران، در سامانه کارن‌کراد شاهد استفاده از ابزار تأمین مالی جمعی (کرادفاندینگ) با مدل مشارکت تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار خواهیم بود.

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved