اپلیکیشن جدید بوکینگ‌ویلا، تحول گردشگری

عکس دسته‌جمعی تیم بوکینگ‌ویلا
نویسنده: مدیر سایت ۱۶ آذر ۱۳۹۹

 

بوکینگ‌ویلا، استارتاپی در حوزه رزرو آنلاین اقامتگاه، فعالیت خودش را از سال 96 در شتابدهنده دیموند شروع کرد.  این استارتاپ در مدت کوتاهی توانست کاربران زیادی را جذب کند و به سرعت رشد قابل توجهی داشته باشد.

 

بوکینگ ویلا در کرونا

این شرایط تا پیش از شیوع کرونا ادامه پیدا کرد. ولی محدودیت‌های به وجود آمده در دروه کرونا، به صورت کلی صنعت گردشگری را با چالش اساسی روبه‌رو کرد. به طوری که به گفته سراج‌الدین رضوی زاده (مدیرعامل بوکینگ‌ویلا) در ایام عید نوروز 99، تمام مبالغ رزرو کنندگان اقامتگاه، بدون کسر جریمه به مسافران بازگردانده شد که هزینه سنگینی محسوب می‌شد!

لوگو بوکینگ ویلا

راه حل‌های کرونایی

با وجود این رخداد، تیم بوکینگ‌ویلا بخش اقامتگاههای ضدعفونی شده را در سایت راه اندازی کرد که با استقبال خوب مسافران روبرو شد. همین مسئله باعث شد فروش خود را نسبت به سال قبل به حدود 2 برابر ارتقا دهد.

در این مدت نیز بیش از 800 اقامتگاه جدید در سراسر کشور به مجموعه بوکینگ ویلا اضافه گردید.

 

وضعیت اکنون بوکینگ‌ویلا

در حال حاضر تمرکز این تیم بر راه اندازی اپلیکیشن و وب سایت بروزتر با امکانات گسترده برای مسافران و صاحبان اقامتگاه هاست. این استارتاپ تلاش دارد پس از عبور از دوران کرونا با انرژی و ظرفیت فوق‌العاده گسترده‌تری شاهد رشد مقیاس‌پذیر خود باشد.

اپلینکیشن جدید بوکینگ ویلا

 

اپلیکیشن ویژه بوکینگ‌ویلا چه می‌کند؟

بوکینگ ویلا دو اپلیکیشن مجزا برای صاحبان اقامتگاه‌ها و مسافران تولید کرده است.

 

اپلیکیشن میزبانان:

 صاحب هر اقامتگاه قادر است تمامی اطلاعات املاک خود را بصورت دقیق و مرحله به مرحله ثبت نماید. پس از ثبت اقامتگاه و تایید انتشار آن توسط تیم بوکینگ ویلا، میزبان قادر است برای تمامی روزهای هفته قیمت‌های مجزا برای اجاره تعیین نموده و حتی می تواند امکان رزرو آنی را برای روزهای آینده فعال کند تا حتی زمانی که قادر به پاسخ گویی نیست اقامتگاه او بصورت آنلاین قابل رزرو باشد.

از جمله امکانات دیگر اپلیکیشن میزبانان بوکینگ ویلا اضافه شدن پنل چت آنلاین با مسافران، پنل حسابداری برای مالکان و قسمت پاسخ به نظرات مسافران می باشد.

 

اپلیکیشن مسافران:

مسافران قادر به مشاهده بیش از 4 هزار اقامتگاه فعال در سراسر کشور هستند و در هر زمان از شبانه روز می‌توانند اقامتگاه مورد نظر خود را با این اپلیکیشن رزرو نمایند.

از جمله امکانات این اپ جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱) امکان مشاهده تصاویر، امکانات و قیمت دقیق اقامتگاه ها با استفاده از موقعیت جغرافیایی

۲) ثبت نظرات و پرسش و پاسخ از میزبانان

۳) چت آنلاین

۴) دسته بندی ها و فیلترهای متنوع برای انتخاب بهتر اقامتگاه

 

عکس جذب سرمایه بوکینگ ویلا

 

خبر مهم

یکی از فیچرهای منحصربه‌فرد اپلیکیشن بوکینگ ویلا بر پایه هوش مصنوعی برای انتخاب بهتر اقامتگاه، در دسترس مسافران قرار خواهد گرفت. به گفته مدیرعامل بوکینگ‌ویلا اطلاعات دقیق این فیچر شگفت‌انگیز که برای اولین بار در ایران اجرا می‌شود، به زودی منتشر می‌شود. پیش‌بینی می‌شود این مسئله، اتفاق مهمی در صنعت گردشگری به وجود آورد.

این دو اپلیکیشن تا پایان سال ۹۹ از طریق پلتفرم‌های دانلود اپ در دسترس عموم خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر درباره بوکینگ‌ویلا به قسمت استارتاپ‌های سایت دیموند مراجعه بفرمایید.

 

منبع: سایت شنبه

 

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

  • فاطمه
    ۰۱ اسفند ۱۳۹۹

    انشالله شاهدموفقیتهای روزافزون شماجوانان ایرانی باشیم

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved