استارتاپ عکاسی کادرو دومین جذب سرمایه اش را با موفقیت انجام داد

استارتاپ کادرو جذب سرمایه کرد
نویسنده: مدیر سایت ۱۳ مهر ۱۳۹۹

استارت‌آپ کادرو که در زمینه رزرو آنلاین عکاسی فعالیت خودش را در سال 96 شروع کرد، پس از اخذ اولین جذب سرمایه از شتابدهنده دیموند، در تابستان سال 99 موفق به دریافت دومین سرمایه از گروه سرمایه گذاری تیهو شد.

اولین جذب سرمایه

این استارت‌آپ در فروردین سال 97 جذب شتابدهنده دیموند شد و با در اختیار گرفتن سرمایه، فضای کار اشتراکی، آموزش‌های تخصصی دیموند و همین‌طور منتورینگ‌ در زمینه‌های مورد نیاز، توانست اولین سکوی پرش خود را با موفقیت تجربه کند؛ و اکنون دومین راند دریافت سرمایه را داشته باشد تا قدم‌های بزرگ‌تری را در راستای گسترش فعالیت‌هایش بردارد.

این درحالی‌ است که در طول دو سال گذشته، کادرو با چالش‌های متعددی دست و پنجه نرم کرده؛ چالش‌هایی که بخش بزرگی از آن به خاطر شرایط و محدودیت‌های حاکم بر کشور بوده، و بخشی دیگر هم در جهت یافتن یک تیم منسجم برای ادامه راه به وجود آمده بود.

اکنون kadro توانسته با تلاش بی‌وقفه و همراهی شتابدهنده دیموند، تیم و هسته مورد نیازش را پیدا کند و با وجود اوضاع نابسامان اقتصادی، نه تنها خودش را حفظ کند، بلکه رشد تصاعدیش را هم به نمایش بگذارد.

تیم کادرو در حال امضای قرارداد دومین جذب سرمایه

وضعیت کنونی کادرو

به گفته مدیرعامل استارت‌آپ کادرو امیرمهدی واله تا کنون چهار هزار عکاس و فیلمبردار در پلت‌فرم کادرو فعال هستند و روزانه به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کنند. استارت‌آپ کادرو در دوران کرونا توانسته به طور متوسط ماهانه 30 درصد رشد داشته باشد و با مشاهده نتایج آن، پیش‌بینی می‌شود ظرف مدت نسبتا کوتاهی موفقیت‌هایش را به طور تصاعدی رو به افزایش ببیند.

در همین راستا مدیرعامل استارت‌آپ کادرو از  برنامه توسعه به خارج از کشور برای ورود به بازارهای جدید و درآمد زایی ارزی خبر داد. برهمین اساس تحقیقات بر روی کشورهای حوزه خلیج فارس انجام گرفته و به زودی زبان‌های عربی و انگلیسی در این پلتفرم قابل استفاده خواهد بود.

تیم کادرو در شهریور 99

خدمات کادرو چیست؟

پلتفرم کادرو فضایی ‌است که عکاسان و فیلمبرداران در تخصص‌های مختلف را به مشتریانشان متصل می‌کند. به طوری که مخاطبین می‌توانند به صورت ساعتی عکاس، فیلمبردار یا آتلیه مورد نظرشان را در هر مکان رزرو کنند که از لحاظ قیمت تفاوت بسیار قابل توجهی نسبت به بازار دارا می‌باشد.

این پلت‌فورم به مخاطبین این امکان را می‌دهد که با مشاهده نمونه کارهای هر عکاس، با اطمینان بیشتر از نتیجه، رزرو عکاس داشته باشند. خدمات کادرو درحوزه عکاسی و فیلمبرداری کودک، چهره، بارداری، مهمانی، مراسم عروسی، خبری، ورزشی، خانوادگی، تبلیغاتی و …. فعال است.

همچنین کادرو امکان ارزیابی و نمره دهی را در اختیار استفاده کنندگانش می‌گذارد و همین‌طور در صورت عدم رضایت مصرف‌کننده‌اش، امکان عودت مبلغ را به مشتریان خود می‌دهد تا قدم‌های مهمی در راستای اعتمادسازی به مخاطبینش برداشته باشد.

خدمات درست و حساب شده کادرو درکنار فعالیت‌های فنی و تکنیکال خودش، توانسته درصد قابل توجهی از کسانی که به دنبال خدمات حرفه‌ای در زمینه عکاسی و فیلمبرداری که در فضای اینترنتی هستند را به خود جذب کند؛ و این مسئله آینده‌ای روشن را برای این تیم جوان و با انگیزه سبب‌ساز می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه استارت‌آپ کادرو می‌توانید به سایت کادرو و یا بخش استارت‌آپ‌های سایت دیموند مراجعه بفرمایید.

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved