خبرنامه آذرماه 96

خبرنامه ماه ٩٧
نویسنده: مدیر سایت ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

 

آنچه در دیموند گذشت

کارگاه های دیموند:
پنج شنبه 2 آذرماه کارگاه اسکرام مستر حرفه ای توسط آقای ضیاپور از منتورهای شتابدهنده دیموند و مدیر محصول شرکت رامند، با رویکرد عملی و تمرینی برگزار شد.
سه شنبه 7 آذرماه کارگاه خلاقیت توسط آقای هوشیاری، از منتورهای شتابدهنده دیموند و نویسنده 4 اثر چاپ شده از جمله کتاب شکارچی ایده، برگزار شد.
چهارشنبه 8 آذرماه کارگاه تکنیکال سئو توسط آقای رهبری، بنیان گذار شرکت نوین تجارت برگزار شد.
12 ، 14 و 19 آذر کارگاه آموزش گرافیک توسط آقای صانعی از اعضای استارتاپ ایده ران از استارتاپ های دیموند، برگزار شد.
یکشنبه 12 آذرماه کارگاه تبلیغات ویدیویی در صنعت ماشین آلات با همکاری استارتاپ ویترین نت و شتابدهنده دیموند و سخنرانی خانم کیان بخت(مدیر بازاریابی استارتاپ ویترین نت
) و آقای امین(مدیرعامل شرکت تاینی بیبی) برگزار شد.
دوشنبه 13 آذرماه دورهمی فنی دیموند با حضور استارتاپ ها و فعالین علاقمند به این حوزه برگزار شد.
دوشنبه 20 آذرماه کارگاه شخصیت شناسی مردان، با محوریت مهارت های شناخت افراد برای تیم سازی در استارتاپ ها توسط آقای کهربی، مدیرعامل شرکت روان تحلیل برگزار شد.
چهارشنبه 22 آذرماه کارگاه چگونگی ارائه به سرمایه گذار توسط آقای شاهرخی از منتورهای شتابدهنده دیموند و مشاور توسعه کسب و کار مرکز رشد ابن سینا، برگزار شد.
شنبه 25 آذرماه فصل سوم ایده کست توسط استارتاپ ایده ران با موضوع MVP و با سخنرانی آقای عمیدی، مدیر پروژه سامانه تامین مالی جمعی کارن کراد برگزار شد.
دوشنبه 27 آذرماه کارگاه استارتاپ به گل نشسته توسط آقای صفایی از منتورهای شتابدهنده دیموند با بررسی علل شکست استارتاپ های قلمستون، پک فود و کاناپه برگزار شد.
اطلاع رسانی رویدادها در کانال تلگرام دیموند

هفتمین دوره از رویداد DMOND Meetups با محوریت موضوع فنی در تاریخ 13 آذرماه 96 و با حضور استارتاپ های: برنارابین، ایرف، تپ خرید، کوئرا، حصین، واکاویک و ابرین برگزار شد. گزارش کامل رویداد را از طریق لینک زیر در وبسایت شتابدهنده دیموند بخوانید:
یلدای دیموند
در تاریخ 27 آذر، دورهمی یلدای دیموند با حضور استارتاپ ها و منتورهای این شتابدهنده برگزار شد. در این دورهمی صمیمی و داخلی، حافظ خوانی و بازی انجام شد و به تیم های دیموند یادبود یلدا اهدا شد.

اخبار استارتاپ های دیموند تهران
ادلیفت: ویدیوهای آموزشی هنگام زلزله در تبلت های ادلیفت پخش می شود و برنامه آینده آن ها پخش ویدیو در مورد آلودگی هوا است. وب سایت
بوکینگ ویلا:
بوکینگ ویلا به صفحه اول جستجوی گوگل در کلمات اصلی مثل اجاره ویلا و رزرو آنلاین ویلا آمده است. تعداد ۵۰ دستگاه ویلای جدید نیز به دیتابیس سایت اضافه شده که جمعا تعداد ویلاها به ۲۵۰ دستگاه رسیده است. وب سایت
بلیتو: رتبه بندی بلیتو در الکسا از 45000 به 15000 کاهش پیدا کرد و این استارتاپ در ماه اخیر بیش از 40 رویداد برگزار کرده است. وب سایت
می بریم:
محصول جدید استارتاپ می بریم؛ کرایه‌چی، ۲۰ هزارمین نصب فعال خود را رد کرد. امکان اضافه کردن «مکان‌های منتخب»، سرویس ماکسیم و الوپیک از ویژگی‌های نسخه آینده است. وب سایت
اسیست: دو اپلیکیشن یکی برای
ثبت درخواست های سمت مشتری و یکی هم برای سیستم مدیریت شرکت های خدماتی منتشر کرد و 10 درخواست سرویس را انجام داد. وب سایت
تگ موند:
در جریان بلک فرایدی، تگ‌موند بیش از ۲۰ هزار کاربر جدید جذب کرد و حجم سفارش‌ها بیش از ۱۰ برابر معمولی بوده است. وب سایت
عروس برون: همکاری با 40 خدمات دهنده ی معروف حوزه عروسی در تهران برای مشاوره و برنامه ریزی هرچه بهتر مراسم زوج های کاربر عروس برون. وب سایت
نواک: نخستین رویداد(کنسرت) موسیقی دانشگاه صنعتی شریف در محیط خارج دانشگاهی با حمایت نواک در تالار ایوان شمس برگزار شد. وب سایت
ویترین نت: رشد 3 برابری فروشندگان و رسیدن به اهداف فروش در 3ماهه پاییز. وب سایت

دیمونـد شــیـراز

کارگاه های دیموند شیراز:
شنبه 4 آذر ماه: کارگاه مدیریت مالی برای کارآفرینان توسط دکتر ارسلان صفری استادیار کارآفرینی دانشگاه قطر و پژوهشگر سابق در MIT برگزار گردید. در این کارگاه نحوه محاسبه سرمایه مورد نیاز و شیوه استفاده از صورت ها و تحلیل های مالی تدریس شد.
سه شنبه 14 آذرماه: کارگاه مقدماتی مدیریت پروژه با تدریس آقای رادمنش، با حضور تیم های دیموند، دانشجویان دانشگاه شیراز و همچنین جمعی از کارشناسان رشته معماری در مجموعه دیموند برگزار شد. در این کارگاه به مفاهیم اولیه مدیریت پروژه، اصول و نحوه کار با نرم افزار MSP پرداخته شد.
چهارشنبه 22 آذرماه: کارگاه نحوه ارائه طرح به سرمایه گذار با ارائه مهناز رفعت ماه با حضور استارتاپ ها و صندوق سرمایه گذاری شهرداری شیراز برگزار گردید. در این کارگاه باید ها و نباید های ارائه به سرمایه گذار ، نحوه طراحی PITCH DECK و همچنین اهمیت آن برای سرمایه گذاران مطرح گردید.

دیمونـد پـیـش رو

کارگاه های دیموند تهران:
4 دی، کارگاه مدل کسب و کار فریمیوم توسط آقای صفایی، منتور شتابدهنده دیموند برگزار خواهد شد.
6 دی، هشتمین دوره از رویداد DMOND Pitches را با محوریت موضوع خدمات خواهیم داشت.
13 دی، کارگاه Block Chain توسط آقای قدوسی، معاون اجرایی شرکت توسعه کارآفرینی بهمن
برگزار خواهد شد.
18 دی، هشتمین دوره از رویداد DMOND Meetups با موضوع بازاریابی برگزار خواهد شد.
23 دی، کارگاه آموزشی نوشتن بوم کسب و کار در 3 جلسه توسط آقای معینی برگزار خواهد شد.

27 دی، نهمین دوره از رویداد DMOND Pitches برگزار خواهد شد.
تمام رویدادهای فوق از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی می گردد و لینک ثبت نام آن ها در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

معرفی استارتاپ دیموند

تگ موند

tagmond.com/

تگ موند، یک فروشگاه اینترنتی مد و لباس است که امکان خرید مستقیم از برندهای داخلی و نمایندگی رسمی برندهای خارجی را فراهم می‌کند. همچنین تگ‌موند از طریق وبسایت و اپلیکیشن خود، زمان حراج برندهای خارجی را اعلام می کند و امکان خرید اینترنتی آن را فراهم می نماید. این استارتاپ از سال 2015 در شتابدهنده دیموند فعالیت خود را شروع کرده و در حال حاضر از کمپ شتابدهی دیموند خارج شده است.

معرفی استارتاپ Plug and Play

BlockDaemon
blockdaemon.com

بلاک دیمون یک تسهیلگر تولید بلاکچین است. این سرویس برای شبکه های blockchain، نصب، مدیریت و نظارت بر گره های محاسباتی و ماینرها را تنها با یک کلیک ساده انجام می دهد. راه حل آن کاملا قابل انتقال است، به شما این امکان را می دهد که با کلیک یک دکمه شبکه ها و زنجیر را تغییر دهید، بنابراین لازم نیست نگرانی در مورد انتخاب پیکربندی کامل شبکه از روز اول داشته باشید. این استارتاپ از اکوسیستم سازنده بلاکچین پشتیبانی می کند.

آدرس ایمیل دیموند

کانال تلگرام

آدرس شتابدهنده دیموند: تهران، کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل احمد، پردیس فنی دانشگاه تهران، شتابدهنده دیموند

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved