خبرنامه شهریورماه 96

خبرنامه ماه ٩٧
نویسنده: مدیر سایت ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

آنچه در دیموند گذشت

دوشنبه 13 شهریور: دورهمی DMOND Meetup در حوزه IOT با شرکت استارتاپ هایی از این حوزه : IoTBit ، IoT Academy، برنامه نویسی هوشمند، مجموعه هوده، موبیکار و هلدینگ سرمایه گذاری برهان برگزار شد که هر یک توضیحی در مورد کسب و کار خود ارائه کرده و به پرسش حضار پاسخ دادند. گزارش کامل این رویداد را در وبسایت دیموند مطالعه کنید.

سه شنبه 14 شهریور: کارگاه سرنخ بازاریابی و فروش موثر که توسط آقای امید امین، مدیرعامل شرکت Tiny Baby برگزار شد و مورد استقبال استارتاپ ها قرار گرفت.
سه شنبه 21 شهریور: نشست حقوقی استارتاپ های جدیدالورود دیموند توسط سرکار خانم حدادی، مشاور حقوقی دیموند برگزار شد و استارتاپ ها در جریان امور حقوقی و روند کاری دوره شتابدهی قرار گرفتند.

یکشنبه 26 شهریور: جمعی از منتورها و استارتاپ های دیموند دورهم جمع شدند و در قالب یک رویداد، برنامه حضور منظم هفتگی و ماهانه آن ها بر اساس نیاز استارتاپ ها و تخصص هر یک در دیموند تدوین شد.

چهارشنبه 29 شهریور: آخرین چهارشنبه هر ماه در دیموند به رویداد DMOND pitches اختصاص داده می شود. این سری از رویداد با محوریت موضوع “آموزش الکترونیک” و داوری آقایان محمدرضا فرحی، محمدرضا قدوسی، مصطفی کلامی، رضا غیابی و آقای کاظم قلمچی برگزار شد. ارائه دهندگان این رویداد استارتاپ های: پرگار، دوتست، یادیز، شاگرد زرنگ، مکتبیران، یونش و خوان آموز بودند که پس از داوری تیم های اول تا سوم به ترتیب یونش، یادیز و دوتست معرفی شدند.

دیموند شیراز

چهارشنبه و پنجشنبه 1 و 2 شهریورماه: کارگاه نوآوری در طرح کسب و کار توسط مهندس علیرضا انصاری برگزار شد و در این دوره به سرفصل های شناخت مشتری و طراحی ایده تجاری، طراحی بوم کسب و کار و تکنیک های نوآوری در طرح کسب و کار پرداخته شد.
پنجشنبه 9 شهریورماه: کارگاه مدیریت مالی و هزینه ها برای کارآفرینان توسط دکتر ارسلان صفری، دانش آموخته پسا دکتری دانشگاه MIT در شتابدهنده دیموند شعبه شیراز برگزار شد.

پنجشنبه 16 شهریورماه: کارگاه آموزشی توسعه محصول و بازرگانی با سرفصل های تجربه استارتاپ هایی با ساختار سنتی، اهمیت مارکتینگ، داستان ایرهلپ، اهمیت سئو و… برگزار شد.

دیموند پیش رو

دوشنبه 10 مهر: دورهمی DMOND Meetup با موضوع مراقبت های مربوط به سلامت برگزار خواهد شد. استارتاپ های موفق این حوزه و دیگر مشتاقان اینترنت اشیاء دور هم جمع می شوند و در خصوص شرایط، مزایا و چالش‌های حوزه سلامت با هم به گفتگو می پردازند.
چهارشنبه 26 مهر: ششمین دوره از رویداد DMON Pitches با محوریت موضوع “فرهنگ و هنر” برگزار خواهد شد. مطابق معمول استارتاپ های فعال در این حوزه، کسب و کار خود را برای داوران ارائه و فعالیت خود را تشریح خواهند کرد و در انتها با رای داوران استارتاپ های برتر معرفی خواهند شد.

با استارتاپ های دیموند آشنا شوید

معرفی استارتاپ ویترین نت:
استارتاپ ویترین نت از اردیبهشت ماه 96 در دیموند مشغول به فعالیت است و در این مدت توانست بیش از 4 هزار کاربر جذب و 2 هزار ویدیوی محصول ثبت شده در وبسایت خود بارگذاری کند. امروزه فرمت‌های تبلیغاتی همواره در حال تغییر است و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز محسوب می شود.
این تبلیغات بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی مرسوم در دنیای دیجیتال، نقطه تمرکز مخاطبان شما خواهند بود و می توانید با صرف کمترین هزینه و زمان محصول خود را از طریق وبسایت http://vitrinnet.com/ معرفی کنید.

با استارتاپ های پلاگ اند پلی آشنا شوید

معرفی HealPal:
Healpal یک پلتفرم برای استفاده بیماران سرطانی و اطرافیان آنهاست تا با سایر بیماران در ارتباط باشند و بتوانند تجربیات و پیشنهادات خود را با هم در میان بگذارند. این وبسایت با استفاده از یک الگوریتم هوشمند می تواند بیمارانی که در مرحله و سطح مشابهی از سرطان هستند با هم ارتباط دهد. Healpal جایی است که در آن هر بیمار می داند باید چه بکند و چرا. کارشناسان و متخصصان سرطان همواره با بیماران Healpal در تماس هستند و به سوالات آن ها پاسخ می دهند. آدرس وبسایت این استارتاپ https://healpal.me/ است که اشخاص از این طریق می توانند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و از تجربیات سایرین استفاده کنند.

 

 

اشتراک گذاری:
Related news

نظرات کاربران

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Copyright © 2019 DMOND Inc. All rights reserved